Wczytywanie..
DOMOWA

Wypełnienia

Kwas Hialuronowy - materaiał wypełniający

Wypełniacze wstrzykiwane są w głębsze warstwy skóry w obszary, w których doszło do zapadnięcia, pomarszczenia . Od 1996 stosuje się je w celu korekcji zmarszczek. Aplikuje się ten produkty żeby poprawiał np. owal twarzy, wyrównał lub powiększył konturu ust, wygładzają zmarszczki i bruzdy, przywracając młodzieńczy wyglądu. Na rynku obecna są różne rodzaje wypełniaczy, jednak najpopularniejszym typem są produkty zawierające kwas hialuronowy.

 

 

Wskazania:

(I stopień) zmarszczki statystyczne twarzy:

 

Modelowanie ust:

 

Jak długo utrzymuje się efekt?

 

Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po 6-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest więc w stu procentach odwracalny w czasie.

 

Czy zabieg jest bolesny?

30 min przed zabiegiem miejsca, w które chcemy podać preparat smarujemy

kremem, który w swoim składzie zawiera środek znieczulający.

 

 

Zalecenia pozabiegowe/ pielęgnacja domowa:

 

Przeciwwskazania:

 

Uwaga! Odstęp czasowy między zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry (iniekcje toksyny botulinowej - Botox, laseroterapia, peeling chemiczny, mikrodermabrazja) powinien wynosić min. 3 tygodnie.

 

Objawy niepożądane:

Znajdź nas na FB