Wczytywanie..
DOMOWA

V8+

Najnowsza, profesjonalna maszyna do usuwania zmarszczek, remodelingu kolagenu oraz modelowania sylwetki

V8+ to najnowsza konstrukcja na rynku umożliwiająca wykonanie tak szerokiego zakresu zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Jako nieliczna na świecie integruje niezwykle zaawansowane techniki zabiegowe w jednym urządzeniu. W tym rewolucyjnym urządzeniu wykorzystuje się jednocześnie aż 3 wiodące technologie:

 

Połączone techniki zabiegowe V8+ pozwalają na twarzy wygładzić zmarszczki, pozbyć się workówi cieni zwłaszcza w tzw. trudnych miejscach jak okolice oczodołów, powieki, szyja czy wokół ust, a nowe głowice jeszcze skuteczniej  oddziaływają na obszary poddane zabiegowi. Przy pomocy aparatu wykonujemy lifting i odmłodzenie skóry poprzez bezpieczne podgrzanie kolagenu do temperatury 60 stopni C co wywołuje natychmiast jego skurcz, a następnie z biegiem czasu odnowę i regenerację kolagenu oraz powstawanie nowych jego włókien. Proces jest elektronicznie kontrolowany, co zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa podczas zabiegów. 

 

Do tej pory niemożliwe było wykonanie zabiegów tego typu na powiekach czy też szyi. W naszym urządzeniu jest to już możliwe dzięki unikalnej technologii zasysania fałdu skórnego z tych obszarów do wnętrza głowicy. Specjalna konstrukcja elektrod RF bipolarnego znajdujących się w głowicy wysyła strumień energii w taki sposób aby przechodziła ona wyłącznie poprzez zassany do wewnątrz głowicy fałd skórny i nie miała możliwości oddziaływania na inne obszary najdujące się poza głowicą. Oddziaływanie fal radiowych wspierane jest podczas zabiegu poprzez masaż podciśnieniowy i oddziaływanie podczerwonego lasera biostymulującego.

 

System V8+ na twarzy umożliwia:

 

Możliwości urządzenia nie kończą się jednak na twarzy i szyi. Za pomocą największej głowicy z rotacyjnym rolkami oraz średniej wykonamy wyjątkowe zabiegi modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej na całym ciele. Podobny jak w LipoMax M8 system wzbogacony jest jednoczesnym oddziaływaniem fal radiowych bipolarnych i lasera biostymulującego na masowany obszar. Urządzenie posiada ogromny ekran dotykowy 12" z intuicyjnym menu zawirającym podpowiedzi do prowadzenia zabiegu. Głowice do ciała wyposażone są w krany LCD na których możemy obserwować wszystkie parametry zabiegu podczas jego wykonywania. Największa głowica posiada metalowe, perforowane rolki z systemem napędowym stanowiące elektrody RF bipolarnego i cały czas podczas zabiegu masowany obszar jest jednocześnie poddawany zabiegowi RadioFrequency bipolarnej mającej na celu termolipolizę i napięcie skóry poprzez skrócenie i remodeling włókien kolagenowych.

 

 

 

System V8+ na ciele umożliwia:

 

Poprawa sylwetki widoczna jest już po pierwszych zabiegach natomiast pełen efekt po 4-6 zabiegach. Zabiegi wykonywane są bez bólu i ryzyka.

 

V8+ to aparat który bazuje na połączeniu masażu podciśnieniowego, podobnego jak w Lipomax M8 z energią bipolarnego prądu RF i energii światłą podczerwonego. Dobierając odpowiednio parametry tych trzech energii, uzyskuje się efekt w postaci redukcji tkanki tłuszczowej na obszarach objętych zabiegami. Laser biostymulujący emitujący podczerwień nagrzewa górne warstwy skóry do ok. 5-8 mm RF bipolarny rozgrzewa skórę na głębokości 5-15 mm

Masaż podciśnieniowy stymuluje krążenie oraz wykonuje intensywny drenaż limfatyczny Obsługa urządzenia jest prosta i przyjemna dzięki dotykowemu 12 calowemu ekranowi oraz przejrzystemu menu obsługi z podpowiedziami. Poniżej przedstawiamy zdjęcie menu z ekranu urządzenia.

 

 

Na zdjeciu poniżej prezentujemy wszystkie 4 głowice zabiegowe. W V8 plus wszystkie głowice mają możliwość szybkiego i prostego zdemontowania części roboczej do oczyszczenia.

 

 

W urządzeniu V8+ do zabiegów na twarzy wykorzystujemy 2 głowice specjalizowane do pracy na obszarach o małej powierzchni oraz trudno dostępnych. Ich konstrukcja została tak pomyślana aby podczas zabiegu oddziaływać wyłącznie na fałd skórny zassany do wnętrza głowicy. Wewnątrz komory zabiegowej znajdują się elektrody RF bipolarnego oraz podczerwony laser biostymulujący. Sposób pracy głowicy wyjaśnia poniższa ilustracja.

 

 

Działanie urządzenia na twarzy za pomocą V8+:

W czasie zabiegu doprowadzamy do:

 

Widoczna poprawę wyglądu ciała można już zauważyć po 4 zabiegach.

 

Zalety przeprowadzania zabiegu na twarzy za pomocą V8+:

Aparat pozwala na przeprowadzenie kompleksowej sesji, która umożliwia wykonanie zabiegów w nidostępnych dotąd miejscach. Do głównych zalet zabiegu możemy zaliczyć:

 

Program zabiegowy:

Po wykonaniu jednego zabiegu często są już widoczne efekty, ale żeby w pełni cieszyć się z ładniejszej sylwetki należy:

Głowica o większej średnicy komory ssącej przeznaczona jest do zabiegów na policzkach , czole i szyi jak na ilustracji poniżej. Najmniejsza, precyzyjna głowica służy do wykonywania zabiegów na bardzo trudnych zabiegowo obszarach jak dolna i górna powieka.

 

 

Najmniejsza, precyzyjna głowica służy do wykonywania zabiegów na bardzo trudnych zabiegowo obszarach jak dolna i górna powieka.

 

 

 

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych efektów stosowania V8+. Lifting okolic oczu z likwidacją obrzęku:

 

przed                                          po  

 

po 3 zabiegach co 7 dni, zdjęcie przed 4 zabiegiem

 

 

Lifting szyi:

 

przed                                          po 

 

po 4 zabiegach co 7 dni

 

 

Zabieg na "chomiki" i fałdę na szyi:

 

przed                                          po 

 

po 4 zabiegach co 7 dni

 

 

Zabiegi na ciało wykonywane za pomocą V8+ są rzadko spotykane na naszym rynku Wykorzystujemy do tego celu 2 głowice. Średnia głowica specjalizowana do pracy na obszarach o mniejszej powierzchni jak dłonie, ramiona, łydki i dekolt . Oraz największa głowica na ciało zawierająca specjalne, napędzane silnikiem rolkowe elektrody RF bipolarnego, do zabiegów na dużych powierzchniach. Każda głowica łączy w sobie masaż podciśnieniowy z energią prądu RF oraz światła podczerwonego. Jednoczesne oddziaływanie światła podczerwonego o mocy 20W oraz prądu bipolarnego o mocy aż 60 J/cm3, podnosi temperaturę skóry do głębokości ok 15mm. Ponadto, intensywny masaż podciśnieniowy oraz mechaniczny wygładzają i uelastyczniają skórę. Poniższa ilustracja prezentuje sposób działania dużej głowicy na ciało.

 

 

Działanie urządzenia:

W czasie zabiegu doprowadzamy do:

Widoczna poprawę wyglądu ciała można już zauważyć po 4 zabiegach.

 

Zalety przeprowadzania zabiegu:

Aparat pozwala na przeprowadzenie kompleksowej sesji, która wspomaga odchudzanie i poprawia kondycję

skóry. Do głównych zalet zabiegu możemy zaliczyć:

 

Po wykonaniu jednego zabiegu często są już widoczne efekty, ale żeby w pełni cieszyć się z ładniejszej sylwetki

należy:

Zdjęcia poniżej przedstawiają podstawowe stosowanie głowic na ciało.

 

 

 

 

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych efektów stosowania V8+

 

Zabieg na brzuch:

 

 przed                                          po 

 

po 4 zabiegach co 7 dni

 

 

Lifting pośladków i ud:
 
przed                                          po 

 

po 6 zabiegach co 7 dni

 

 

Lifting talii:
 
przed                                          po 

 

po 2 seriach po 4 zabiegi co 7 dni, odstęp 1 miesiąc

 

Znajdź nas na FB