Wczytywanie..
DOMOWA

HIFU

BODY S­LINE ­ maszyna wyszczuplająca – HIFU

 

 

Proszę uwierzyć, że urządzenie to jest wiarygodne i efektywne w działaniu. Zapewniamy, że będą państwo zadowoleni z jego działania. Urządzenie wykorzystuje się w głównej mierze w celu zrzucenia wagi i modelowania sylwetki. Intensywność działania urządzenia skupiona jest w rączce emitującej ultradźwięki a obszar ich

zastosowania to: brzuch (tułów), uda, i te części ciała, których grubość podskórnej tkanki tłuszczowej wynosi minimum 10mm.

 

Co to jest Body S­Line?

To nieinwazyjne urządzenie do modelowania i wyszczuplania sylwetki, niszczący wybrane komórki tłuszczowe. Proces wykorzystywany w urządzeniu Body S­Line używa skondensowanej pulsującej wiązki ultradźwięków aby dotrzeć sie do komórek i w rezultacie zniszczyć zgromadzony w ciele tłuszcz nie powoduję jednocześnie dyskomfortu i bólu pacjenta.

 

Po jakim czasie widoczne będą efekty?

Wielu pacjentów zauważyło zmiany już po dwóch tygodniach od pierwszego zabiegu. Najlepsze rezultaty widoczne są po 3 zabiegach przeprowadzanych w odstępach dwutygodniowych.

 

Czy mogę wrócić do normalnych zajęć po zabiegu?

Nie ma żadnego pogorszenia stanu zdrowia, lub spadku formy fizycznej i psychicznej po zabiegu. Można powrócić do codziennych zajęć zaraz po zabiegu.

 


Ile zabiegów potrzebuję? 

Zaleca się wykonanie trzech zabiegów w odstępach dwutygodniowych dla widocznego efektu. Okres przerw między zabiegami daje czas organizmowi na wydalenie zniszczonych komórek i zmaksymalizowanie efektów.

 

 

Czy rezultaty zabiegów utrzymują sie na stałe?

Komórki tłuszczowe poddane działaniu ultradźwięków ulegają całkowitym zniszczeniu . Jednakże, o ile zniszczone komórki nie mogą się zregenerować, o tyle sąsiadujące z nimi komórki tłuszczowe mogą zwiększyć swoje wymiary. Dlatego też, aby uzyskać lepsze rezultaty, zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia, utrzymywać zdrową dietę oraz ćwiczyć.

 

 

Gdzie znika tłuszcz?

Organizm pozbywa sie zniszczonych komórek tak jak innych tłuszczów. Po przetworzeniu w wątrobie, zbędne substancje są naturalnie wydalane z organizmu.

 

Co odróżnia urządzenie Body S­Line od innych?

W przeciwieństwie do innych urządzeń, Body S­Line nie używa ciepła lub zimna do redukcji komórek tłuszczowych. Zabiegi wykonywane Body S­Line nie powodują dyskomfortu pacjenta ani nie maja skutków ubocznych. Dzięki Body S­Line otrzymujesz miarodajne, widoczne gołym okiem rezultaty juz po dwóch tygodniach od pierwszego zabiegu.

 

Czy Body S­Line jest dla mnie odpowiedni?

Body S­Line jest idealnym urządzeniem dla osób, które maja problemy ze zrzuceniem zalegającej tkanki tłuszczowe lub są genetycznie obciążeni problemem otyłości. Dla najlepszych rezultatów, należy stosować zdrową dietę, prowadzić zdrowy tryb życia i ćwiczyć. Body S­Line nie może być stosowany w celu usunięcia dużej masy tłuszczowej.

 

Czy zabiegi są bolesne?

Większość pacjentów zgłasza przyjemne doznania podczas zabiegów. Nie odczuwają żadnego dyskomfortu, a jakiekolwiek efekty uboczne są bardzo rzadkie. Nie odczuwają bólu lub braku czucia w partiach poddawanych zabiegowi.

 

Czy są widoczne skutki zabiegu na skórze?

Body S­Line nie pozostawia widocznych zmian na skórze po zabiegu.

 

Znajdź nas na FB